• https://www.facebook.com/Seckinajansmatbaa/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493947899
  • https://www.instagram.com/seckin.reklam/
Seçkin Ajans Matbaa&Promosyon

Ankara matbaa ürün yelpazesindeki çeşitlilik sayesinde işletmelerin ihtiyaç duydukları alanlarda seri ve hızlı şekilde üretim yapabilmektedir. Günümüz piyasa koşullarında reklam vermenin önemi giderek anlaşılmakla birlikte bunun en etkili yolu olarak matbaa baskı yöntemi kullanılmaktadır. Ankara matbaa ürünleri arasında yer alan çeşitler sayesinde işletmeler hedefledikleri müşteri kitlesine kısa sürede ulaşabilmektedir....

Ankara Promosyon
Firmamız sahip olduğu baskı teknoloji altyapısı sayesinde, birçok farklı Ankara promosyon ürün malzeme yüzeyi üzerinde kusursuz ve yüksek kalitede baskı yapabilme imkanına sahiptir. İşte bu sayede, siz hangi Ankara promosyon ürünü tercih ederseniz edin, sizin için sonuç en üst seviyede baskı olacaktır ve böylelikle en iyi verimliliği de elde etmeniz mümkün olacaktır....
Seçkin Ajans Matbaa&Promosyon
Ankara matbaa baskı firması olarak, sizlere ihtiyaç duyduğunuz tüm matbaa ürünlerini eşsiz tasarımlar sunuyoruz. Bu sayede hedef kitlenize daha etkileyici görseller ile ulaşmış oluyorsunuz....
Ostim Matbaa

Teknoloji ne kadar gelişmiş olursa olsun kâğıt ve kalemi kullanarak yazı yazmak kimsenin vazgeçemediği bir durumdur. Telefonla konuşurken söylenen bir numarayı, e-posta ile bildirilen toplantı davetini, aklınıza gelen bir fikri bulduğunuz ilk yere yazmaktansa masanızdaki küp bloknotları kullanmayı tercih edersiniz.

Bu kadar sık kullanılan küp bloknotlar firmalar tarafından da oldukça tercih edilen bir promosyon ürünüdür. Masanın en görünür yerinde olması reklam veren ve kullanan kişi arasında bir bağ oluşturur. Kişi; firmanın sloganını, logosunu, telefon numarasını, mail adresini ya da herhangi bir bilgisini mutlaka aklında tutar. İletişime geçildiği ilk anda bile bu bilgiler firma ile kişi arasında olumlu bir etkileşim yaşanmasını sağlar.

BİZ

   
     Firmamız 2008 yılında SeçkinAjans Tanıtım Atölyesi adı altında kurulmuştur. Amacımız her sektörden firmaya, reklamın önemini anlatabilmek ve bu doğrultuda müşterilerimize fayda sağlayabilmektir. Sağlam ve tecrübeli kadrosu ile logo ve kurumsal kimlik tasarımı, grafik tasarım, ofset baskı ve profesyonel fotoğraf çekimi hizmetleri konusundaki tecrübemizi müşterilerimize sunmakta ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. 
Amacımız müşterilerimizi yönlendirmek ve bilgi birikimimiz ile katkıda bulunmaktır.
2012 yılı başlarında promosyon ürünleri ile ilgili yapmış olduğu anlaşmalarla kendini güçlendiren SeçkinAjans Tanıtım Atölyesi kaliteye olan bağlılığını bir kez daha kanıtlamıştır.Bu anlaşmalarla birlikte; her türlü Promosyon ürünün satışı basımı, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Logo Tasarım Uygulamaları, Digital Baskı, Ofset Baskı, gibi daha birçok hizmet alanını tüm müşterilerine ve ihtiyaç duyan firmalara sunmuştur.
9 yıllık çalışma hayatımızda almış olduğumuz yegane destek müşterilerimizin bize olan sonsuz güvenidir.

Vizyonumuz ; 
Matbaa ve Promosyon Reklamcılığı’nda ilk akla gelen, güvenilir, kaliteli ve ekonomik reklam hizmeti vermektir. Hedef kitlenize en güvenilir yoldan ulaşmanızı sağlamak ve geri dönüşüm almanızı gerçekleştirmek.

Misyonumuz ;
Kurumsal bir kimlikle, en iyi alt yapı, en iyi kadro ve çağdaş teknolojiyi kullanarak, tecrübeli ve güler yüzlü bir ekiple, müşteri memnuniyetini baz alan saygılı hizmet vermektir.

Değerlerimiz;
  • SAYGI: Olmazsa olmazımız… Topluma, işimize,çalışanlarımıza, hizmet verdiklerimize…
  • UYUM: İşimiz, fikirlerimiz ve ekibimiz...
  • HEYECAN: Çalışma arzumuz, bitiricilik arzusu!
  • TECRÜBE
  • Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. TEKNİK BİLGİ: Size özel fikirlerimiz ve profesyonel ekibimiz. Hedefi ıskalamayan doğru ve etkili çözümlerimiz…
Kalite Anlayışımız;
İnsanların kullandıkları ürünlerle ilgili talep ve beklentilerinin sürekli olarak değiştiği günümüzde, şirketimizde üretilen Tasarım ve satılan ürünlerle ilgili talep ve beklentilerin en üst kalite seviyesinde karşılanması temel ilke olarak kabul edilmektedir.

     
Ankara Matbaa
Ankara Sürekli Form Matbaa Maliye onaylı ve onaysız çeşitli ebat ve renk seçenekleriyle sürekli form ürünleriyle hizmetinizdeyiz
Ankara Promosyon
Promosyon Bizim için müşterilerinize verebileceğiniz değerli bir hediyedir. Promosyon sektöründe Yenilikçi, geleneksel ve kullanışlı promosyon ürünleri baskılı olarak imalatını yapıyoruz. Sizlerin istekleri doğrultusunda uygun fiyatlı ve akılda kalıcı promosyonlar ile markanıza değer katıyoruz. Kurumsal firmalar ve resmî kamu kurumları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Misyonumuz müşterilerimizin yaptırmak istediği promosyon ürününün tüm imalat ve baskı aşamasında bilgi sahibi olmasıdır. Promosyon Kalem, Promosyon Ajanda, Duvar saati, Promosyon Şapka, Kupa Bardak, Kahve Seti, Bez Çanta, Kristal Plaket ve diğer kategorilerde yüzlerce adet promosyon ürünü için sitemizi inceleyebilirsiniz.