• https://www.facebook.com/Seckinajansmatbaa/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493947899
  • https://www.instagram.com/seckin.ajans/

Ankara Matbaa

SEÇKİN AJANS MATBAA VE PROMOSYON

Matbaa Ankara
dünyanın her yerinde yüzyıllardır kullanılan bir basım tekniğidir. Matbaa geçmişte dünyanın tarihini ve akışını değiştirdi. Tarihi yazma yöntemlerinden biri haline geldi. Geçmişi, geleceği, kitapları, broşürleri ile matbaa hala dünyanın her yerinde kullanılan bir teknik ve ortak bir meslek.

Matbaa Ankara ile basım hızlandı ve bu kitapların daha doğrusu bilginin daha hızlı yayılmasına öncü oldu. Bilgi yayıldıkça daha çok insana geçti. Bilgilenen insan matbaanın öncesinde olduğundan kat be kat daha hızlı gelişerek öğrendi, öğrendi, öğrendi...

Ankara Matbaa olgusunu aslında yaşamımızın her alanında görüyoruz. Sabah çayımızı içerken okuduğumuz gazeteler, aylık hobilerimizi takip etmek için aldığımız dergiler sokakta çeşitli amaçlar doğrultusunda dağıtılan el ilanları, reklam broşürleri, bir markete girdiğimizde elimize aldığımız poşetler, satın aldığımız hemen hemen her ürünün üzerinde bize bilgi veren etiketler, yiyeceklerimizin çevresini saran ambalajlar, aldığımız içeceklerin hemen hemen hepsinin kutularının üzerindeki baskılar, herhangi bir meslek grubunda biriyle yaptığımız görüşme sonrası aldığımız kartvizit, her ay gelen faturalar ve her sabah bir yaprak daha koparttığımız takvimler. Saysak belki sabaha kadar sürecek ama bitmeyecek yüzlerce ürün. Bunların her biri matbaanın elinden çıkmış, basılmış ürünlerdir. Her biri Matbaa Ankara evinden çıkar döner dolaşır ve bir şekilde bize ulaşır.