• https://www.facebook.com/Seckinajansmatbaa/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493947899
  • https://www.instagram.com/seckin.ajans/

Kartvizit , Kartvizit Basımı


                                     

KARTVİZİT
Kartvizit bir firmanın yada bir kişinin kendini tanıtırken kullandığı en basit iletişim aracıdır.Kartvizitler ilk tanışmada ilk karşılaşmada daha sonra iletişim kurmak üzere karşılıklı olarak birbirimize sunduğumuz hatırlatma amaçlı bir iletişim aracıdır.

KARTVİZİT ÇEŞİTLERİ
Özel Kesim Kartvizitler
Kartvizitler basıldıktan sonra kişinin isteğine bağlı olarak özel bıçaklar kullanılarak şekillendirilirler , bunlar arasında en yaygın tercih edilen dört
köşesi oval olan kartvizitlerdir.
Standart Kesim Kartvizitler
Bu tür kartvizitler Adındanda alaşılacağı gibi baskıdan sonra dikdörtken olarak şekillendirilen çoğunlukla tercih edilen kartvizit türleridir.
Sıvama Kartvizitler ( Kalın Kartvizitler)
Bu kartvizitler gerek kuşe gerekse fantazi türü 2 adet kağıdın endüstriyel olarak birbirine yapıştırılması yoluyla elde edilir kalınlık olarak diğer kartvizit türlerinin 2 katı kalınlık elde edilir.Diğer kartvizitlere kıyasla maliyet olarak daha yüksektir.
Laklı Kartvizirler
Lak kağıtların üzerine gerek yüzeyin tamamı gerekse yüzeye lokal olarak uygulanan uygulandığı yüzeyin ön plana çıkmasını sağlayan bir laminasyon türüdür.tercih edilecek olan tüm kartvizitler için uygulanabilmektedir.